Знайдіть довжину медіани АМ трикутника АВС, якщо А(5; -1), В(-4; 3), С(6; 1).


Ответы на вопрос

Отвечает Гурський Богдан.

Ответ:   AM = 5 .

Пошаговое объяснение:

ΔАВС, якщо А(5; -1), В(-4; 3), С(6; 1).

Коорд. середини відрізка ВС :   х₀ =  ( - 4 + 6)/2 = 1 ;  у₀ =( 3 + 1 )/2 = 2 ;

М( 1 ; 2 ) ;    А( 5 ; - 1 ) :     АМ = √[( 5 - 1 )² + ( - 1 - 2 )²] = √ 25 = 5 .