Сума двох чисел дорівнює-18.знайдіть ці числа, якщо відомо, що одне з них менше другого в 4 рази​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Ответ:

18/5=3,6 первое число

3,6*4=14,4 второе число

проверка:

3,6+14,4=18

Пошаговое объяснение: