Знайдить об'ем прямокутного паралелепипеда,вимири якого доривнюють 3 см,4 см,5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Деврисашвили Никита.

Пошаговое объяснение:

V=a*b*h

V=3*4*5=60 cm^{2}