Знайди число, яке при підстановці замість букви призведе до правильної рівності. 75 =42kКто

поможет даю 10 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Логвинова Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

к = 75 : 42 = 75/42 =

1. 33/42

Проверка :

1. 33/42 * 42 = 75/42 * 42 = 75

Ответ: 1. 33/42