Допоможіть дуже треба і срочно!!! Ответ повинен бути для 4 класса!!! Знайди площу прямокутникч

периметр якого 138 см, а одна сторона 27 см

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Дарья.

Ответ:

1134 см2

Пошаговое объяснение:

1). 27 + 27 = 54 (см) - дві сторони прямокутника

2). ( 138 - 54 ) : 2 = 42(см) - довжина іншої сторони прямокутника

3). 42 * 27 = 1134 (см2) - площа прямокутника