Відомо, що 4 кг огірків і 3 кг помідорів коштують 24 грн, а 5 кг огірків і 2 кг помі- дорів

коштують 23 грн. Скільки коштує 1 кг огірків і скільки 1 кг помідорів? (Нужен детальный ответ с подробностями о том, как вы нашли ответ к этой задаче)

Ответы на вопрос

Отвечает Касторных Денис.

Пошаговое объяснение:

Нехай 1кг огірок коштує х грн, а помідор-у грн. За умовою задачи 4х+3у=24, а 5х+2у=23

{4х+3у=24 |*(-2)

{5х+2у=23 |*3

{-8х-6у=-48

{15х+6у=69

7х= 21

х=3

5*3+2у=23

2у=8

у=4

1кг огірок коштує 3грн, а помідор 4грн