За якого значення А значення виразів 5(а+4)+3а і 2(3а-4) є рівними? а 1б -14в 6г 2д -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Герман.

5(а + 4) + 3а = 2(3а - 4)

5а + 20 + 3а = 6а - 8

5а + 3а - 6а = -8 - 20

2а = -28

а = -28 : 2

а = -14

Ответ: б) (-14).