Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда виміри якого дорівнюють a-5дм б-4дм с-3дм Срочно

нужно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутлина Даша.

Відповідь:

V=a*b*c

V=5*4*3=60