Знайти кути паралелограма якщо два його кути відносяться як 5:13​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Имран.

Ответ:

50°, 130°, 50°,130°

Пошаговое объяснение:

Нехай один кут =5х, а інший кут =13х, тоді

5х+13х+13х+5х=360

36х=360

х=10

Отже, 5х=5×10=50°,

13х=13×10=130°

5х=5×10=50°

13х=13×10=130°

тільки напиши назви кутів