перший робитник виконує певну роботу за 4 години а другий за 6 год. Яку частину цієї роботи

виконають робітники за 2 год працюючи разом ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьев Данил.

Ответ:

5/6.

Пошаговое объяснение:

Перший робітник за 1 годину виконає 1/4 частину роботи.

Другий робітник за 1 годину виконає 1/6 частину роботи.

Разом вони за 1 годину виконають 1/4 + 1/6 = 5/12 частину роботи.

За дві години вони виконають 5*2:12=10/12=5/6 частину роботи.

Отвечает Когут Віка.

Ответ:     5/6 роботи .

Пошаговое объяснение:

За 1 год  І робітник виконає 1/4 всієї роботи ,

за 1 год ІІ робітник виконає 1/6 всієї роботи .

2 * ( 1/4 + 1/6 ) = 2 * 5/12 = 5/6 ( роботи ) . - разом робітники за 2 год .