ОЛОВ'ЯНА РУДА МІСТИТЬ 0,2% ОЛОВА. 1) СКІЛЬКИ ОЛОВА МІСТИТЬСЯ У 200Т ТАКОЇ РУДИ ? 2) СКІЛЬКИ ТОНИ

РУДИ ПОТРІБНО ПЕРЕРОБИТИ, ЩЕ ОТРИМАТИ 1 Т ОЛОВА?. ЗАРАННЯ ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,2% = 0,2 : 100 = 0,002

1) 200 * 0,002 = 0,4 (т) = 400 (кг) - содержится олова

2) 1 : 0,002 = 500 (т) - потребуется руды