Відомо, що a-b=4. Знайдіть значення виразів: 1)a-(b+12)2)a-(b-3)3)3(a-b)4)5a-5b5)7a-7b​


Ответы на вопрос

Отвечает Abramyan Erik.

Ответ:

1.раскрывается скобки =a-b-12=4-12=-8

2.=а-b+3=4+3=7

3.3×4=12

4.5(a-b)=5×4=20

5.7(a-b)=7×4=28

т