Периметр трикутника дорівнює 20 см, дві його сторони рівні між собою і кожна з них вдвічі більше,

ніж третя, знайдіть сторони цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Колиниченко Егор.

Ответ:

8 см   8 см   4 см

Пошаговое объяснение:

Нехай дві сторони по х см, тоді третя 0,5х см. За умовою

х+х+0,5х=20

2,5х=20

х=8

Дві сторони по 8 см, третя сторона 8:2=4 см.

Отвечает Галушкина Лиля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 сторона = х

1 сторона = 2 сторона = 2х

Р∆ = 20 см

х + 2х + 2х = 20

5х = 20

х = 20 : 5

х = 4

3 сторона = (х) = 4 см

1 сторона = 2 сторона = (2х) = 2 * 4 = 8 см

Р∆ = 4 + 8 + 8 = 20