До підсушки вологість зерна складала 20%, а після підсушки 15%. Скільки важитиме 51 т зерна після

підсушки?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 20-15=5 % разница в весе

2. 51:100=0,51 тн равен 1%

3. 5*0,51=2,55 тн стало легче зерно

4. 51-2,55=48,45 тн стало весить зерно