Свиня за день зїдає 2 кг зерна і 4кг картоплі .У скільки разів менше зерна ніж картоплі зїсть свиня

за 3 дні ?за 5 днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Али.

Ответ:

За 3 дня: в 2 раза.

За 5 дней: в 2 раза.

Пошаговое объяснение:

1) 2 · 3=6 (кг) - зерна за 3 дня.

2) 4· 3=12 (кг) - картофеля за 3 дня.

3) 12:6=2 (раза)

4) 2· 5=10 (кг) - зерна за 5 дней.

5) 4· 5= 20 (кг) - картофеля за 5 дней.

6) 20:10=2 (раза)

Отвечает Никитский Данил.

Ответ:

у 2 рази (завжди)

Так, як свиння з'їдає кожень день в два рази більше картоплі. Вона і за 3 і за 5 днів з'їсть картоплі у два рази більше, а значить зерна у 2 рази менше.