Із міста А в місто Б виїхав велосепедист через 3 години після їого виїзду на зустріч йому із міта Б

виїхав мотоцикліст Із швидкістю 42 км год . Через 2 год пісоя виїзду мотоцикліста вони зустрілись .Знаїдіть швидкісь велосепедиста якщо відстань між містами 144 км​ Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 42 * 2 = 84 (км) - проехал мотоциклист до встречи с велосипедистом

2) 144 - 84 = 60 (км) - проехал велосипедист до встречи с мотоциклистом

3) 60 : 3 = 20 (км/ч) - скорость велосипедиста

Ответ: 20 км/ч