Є три гирі, маса яких 15 кг, 10 кг і 5 кг. На скільки кілограмів маса перших двох гир разом більша

за масу третьої гирі? Потрібна умова

Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

1) 15+10=25(кг)-сумма перших двох гирь

2) 25-5=20(кг)- різниця

Відповідь: на 20 кг сума першої і другої гирі більша від третьої

Отвечает Надзуга Илья.

Ответ:

На 20 кг больше

Пошаговое объяснение:

15+10=25

25-5=20