Обчислити число, якщо 5% від нього становить 105


Ответы на вопрос

Отвечает Яшкова Нина.

Відповідь:

2100

Покрокове пояснення:

Маємо пропорцію

5%=105

100%=х, тоді х= 105*100%\5% = 105*20 = 2100