У класі 32 учні з них становлять три восьмих хлопчики. Скільки хлопчиків навчається в цьому класі?

Тікі розпишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская София.

Ответ:

1)32:8*3=12(хл.)

Відповідь: в цьому класі навчається 12 хлопчиків.

Або

1)32:8=4(уч.)-одна восьма(1/8) усіх учнів;

2)4*3=12(хл.)

Відповідь: в цьому класі навчається 12 хлопчиків.