Відповідь. Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 2,5 м, 40 дм і 100 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Синельник Виктория.

Ответ:

40дм=40/10=4м

100см=100/100=1м

Vпаралелепіпеда=a*b*c, де a, b, с - виміри

Vпаралелепіпеда=2.5*4*1=10(м³)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сапранецкий Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40 дм = 4 м

100 см = 1 м

2,5 * 4 * 1 = 10 (м³) - объём

Ответ: 10 м³