4. Виконай завдання. Сторона квадрата 12 см. Периметр прямокутника дорівнює периметруквадрата.

Знайди площу прямокутника, якщо одна його сторона 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Алексей.

Пошаговое объяснение:

якщо периметр квадрата = 12×4=48, то

Р прямокутника = 48, а друга сторона = 48-8×2=32:2=16 см

тоді S прямокутника = 16×8=128см²