5 Розв'яжи задачу. Першого дня мотузковий парк відвідало 37, тей, а другого - 24 дитини. Скільки

гриве отримала каса щодня окремо, якщо всього вхід було сплачено 915 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Обада Марк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

915:(37+24)=15грн вартість мотузкого парка з одної дитини

37*15=555грн першого дня

24*15= 360грн другого дня