У першому ящику 15 цілих 3/5 ,у другому на одну цілу 1/2 кг більше ніж у першому,а в третьому ящику

на 2 цілих 2/3 кг менше,ніж у другому.Скільки яблук у трьох ящиках?

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Пошаговое объяснение:

1) 15 3/5+1/2=78/5+1/2=(156+5)/10=161/10 кг во 2 ящике

2) 161/10-2 2/3=161/10-8/3=(483-80)/30=

=403/30 кг в 3 ящике

3) 15 3/5+161/10+403/30=

=78/5+161/10+403/30=

=(468+483+403)/30=1354/30=45 4/30=

=45 2/15 кг всего