Із Києва Дніпром одночасно вирушили два теплоходи: один за течією зі швидкістю 25 км/год відносно

води, другий- проти течії зі швидкістю 20 км/год відносно води. Чому дорівнюватиме відстань між теплоходами через 20 хв руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилишин Максим.

Відповідь:

15,3 км

Покрокове пояснення:

маємо швидкістьV1=25 км/год

                              V2=20км/год      швидкість віддалення буде: Vвід=V1+V2

 тоді відстань буде :S=Vвід*t          t=20 хв, а це буде 20/60=0,34 год

                                    S=(25+20)*0.34=15.3 км