Как можна решить ето здания як зміниться сума, якщо один з доданків збільшити на13


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь:

Збільшиться на 13

Покрокове пояснення:

Якщо один додаток позначити «а», інший доданок «в», а сума «с», тоді сума двох доданків матиме такий вигляд:

а+в=с

Якщо один з доданків збільшити на 13, то він становитиме: в+13, а їх сума становитиме:

а + (в+13) = а+в+13=с+13; (а+в=с)

Отже, якщо один з доданків збільшити на 13, то сума збільшиться на 13.