У школі є три п'ятi класи. У 5-А класі навчається с учнів, у 5-Б - на 3 учні більше, ніж у 5-А, а у

5-B на 2 учнi менше, ніж у 5-Б. Скільки всього п'ятикласників е у школі? Запишіть розв'язок задачі у вигляді буквеного виразу. Знайдіть значення цьо го виразу, якщо с - 30. Допоможіть ДАЮ 30 БАЛІВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Колбаско Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5А=30уч

5Б=33уч

5В=31уч

Всего в трёх классах=94уч


Отвечает Вишневская Карина.

Ответ: 94

Пошаговое объяснение:

с+ (с+3) +(с+3-2)

Підставимо у буквений вираз с= 30 ,тоді маємо

30+(30+3)+(30+3-2)= 30+33+31= 94  всього п'ятикласників е у школі