На птахоферму привезли 240 ц зерна. Щодня впродовж тижня на корм для птиці витрачали 8 ц зерна.

Скільки центнерів зерна залишилося? Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Александра.

Ответ:

Это очень лёгкая задача пишу без условия

Пошаговое объяснение:

1)8•7=56(ц)-скільки центнерів використовували за неділю

2)240-56=84(ц)-залишилось

Відповідь:84 центнерів залишилося