OM- бісектриса -AOB, OK- бісектриса - AOM. KOM=29°. Знайди градус на міру кута AOB. 1) 126°

2)106° 3)96° 4)116°

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

4) 116°

Пошаговое объяснение:

так як бісектриса ділить кут навпіл ми отримуємо:

MOB=KOB*2=29*2=58°

AOB=MOB*2=58*2=116°