Маса гантелі b кг, а штанги — у 25 разів більши. Яка маса чотирьох таких штанг


Ответы на вопрос

Отвечает Сухорукова Анастасия.

Ответ:

100b

Пошаговое объяснение:

1) b * 25 = 25b - масса 1 штанги

2) 25b * 4 = 100b - масса 4 штанг

Отвечает Айбазов Ибрахим.

нехай масса гантелі - б кг. тоді масса штанги - b*25.

а штанг таких чотири, складаємо приклад

b*25*4

Пошаговое объяснение:

b*25*4=100b