Які координати має точка, симетрична точці C(-2; 6) сно точки O(3; 4)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Веронiка.

Ответ:

(8:2)

Пошаговое объяснение:

Які координати має точка, симетрична точці C(-2; 6) відносно точки O(3; 4)

Нехай точка , яку шукаємо буде N з координатами ( х;у)

т.N ( х ; у ), тоді

\displaystyle \frac{-2+x}{2}=3  буде координата по осі Х

\displaystyle \frac{6+y}{2}=4 буде координата по осі У

Розв"яжемо рівняння і знайдемо координати т.N

\displaystyle \frac{-2+x}{2}=3\\ \\ -2+x= 2*3\\ \\ -2+x=6\\ \\ x=6+2\\ \\\boxed{ x=8}

та

\displaystyle \frac{6+y}{2}=4\\ \\ 6+y=4*2\\ \\ 6+y=8\\ \\ y=8-6\\ \\ \boxed{y=2}

Кординати т.N( 8;2)