за 5 днів 1 друкарка надрукувала 100 сторінок,а друга за 4. за скільки днів обидві друкарки

надрукують 90 сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушнов Сергей.

перша друкарка за 5 днів друкує 100 сторінок, тоді за 1 день вона надрукує 100/5=20 сторінок, друга друкарка друкує 100 сторінок за 4 дні, тоді за 1 день 100/4=25 сторінок, отже за 1 день вони обидві надрукують 20+25=45 сторінок, відповідно за 2 дні 90 сторінок.

ВІДПОВІДЬ: за 2 дні.

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ: 2 дні

Пошаговое объяснение:

100 : 5= 20 сторінок в день перша друкарка

100 : 4 = 25 сторінок в день друга друкарка

20 + 25 = 45 сторінок в день обидві друкарки

90 : 45= 2 за стільки днів обидві друкарки надрукують 90 сторінок