Знайти кути паралелограма, якщо один з них на 10 градусів більше ніж другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Маисеенко Кирилл.

Ответ:

85°    85°    95°   95°

Пошаговое объяснение:

Протилежні кути паралелограма рівні.

Сума кутів, прилеглих до однієї сторони, 180°.

∠1=х°,  ∠2=х+10°

х+х+10=180

2х=170

х=85

∠1=∠3=85°

∠2=∠4=180-85=95°