на першій ділянці було у 3 рази більше кущів малини ніж на другійколи з першої ділянки пересадили30

кущів на другу то на першій стало на 10 кущів більше ніж на другій скільки кущів було на кожній ділянці спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеголеватых Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 участок = 3х кустов

2 участок = х кустов

3х - 30 = (х + 30) + 10

3х - 30 = х + 30 + 10

3х - х = 30 + 10 + 30

2х = 70

х = 70 : 2

х = 35

1 участок = (3х) = 3 * 35 = 105 кустов

2 участок = (х) = 35 кустов

Проверка:

1) 105 - 30 = 75 (куст) - стало на 1 участке

2) 35 + 30 = 65 (куст) - стало на 2 участке

3) 75 - 65 = 10 (куст) - больше на 1 участке