Обчисли площу та об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6,2 см; 8,5 см і 4 см.

срочноооооооооооооо!!!! помогитеееее!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

V=abc

V=6.2×8.5×4=210.8 см³

S=2(ab+bc+ac)

S=2(6.2×8.5+8.5×4+4×6.2)

S=2(52.7+34+24.8)

S=2×111.5

S=223 см²