Галина й Мандарина збирали яблука. Перша зібрала на 5 більше, ніж друга. Скільки зібрала кожна,

якщо всього було зібрано 25 яблук

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

10 и 15

Пошаговое объяснение:

х+(х+5)=25

х+х+5=25

2х=25-5

2х=20

х=10

10+5=15