На скільки суса чисел 12309 і 8909 більше за їх різницю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Саша.

Ответ: на 17818

Пошаговое объяснение:

12309 + 8909=21218

12309 - 8909=3400

21218 - 3400=17818 на стільки сума чисел 12309 і 8909 більше за їх різницю