2. Розв'яжи задачу. Група туристів рухається з пункту А в пункт В, відстань між яки- ми на карті

дорівнює 25 см. Яку відстань потрібно подолати туристам, Якщо масштаб карти 1: 100 000, а на викривлення шляху необхідно додати десяту частину всього шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вотчал Валерия.

Пошаговое объяснение:

відстань між пунктами на карті дорівнює - 25 см.

масштаб 1: 100 000

100000 * 25 = 2500000 см

2500000 см - 25 км

на викривлення шляху необхідно додати десяту частину всього шляху, тобто

25 км - 1

х км    - 1/10

х= 25 * 1/10= 2,5 км викривлення шляху

25 + 2,5 = 27,5 км таку відстань потрібно подолати туристам