9. В Андрія 5 кубиків. У Лариси удвічі більше, ніж в Ан- дрія, але вдвічі менше, ніж у Тараса.

Скільки кубиків у Тараса? Скільки всього кубиків у дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлипова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1) 5×2=10 у Лариси

2) 10×2=20 Тараса

3) 10+20+5=35 кубиків у дітей