Троє фермерів заплатили за добрива 562 грн.Перший і другий заплатили 411( три десятих)грн, другий і

третій-331(дві п'ятих)грн.Скільки грошей заплатив кожний?Допоможіть тому,що я не повністю розумію як це робити

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Ира.

Ответ:

231 - первый ,180 - второй ,151 - третий.


Отвечает Кузьмина Наталья.

a + b + c = 562

a + b = 411,3  

b  + c =331,4

a + b + b + c = 742,7

562 +b =742,7  

b = 742,7 - 562 = 180,7

a = 411,3 - 180,7 = 230,6

c = 331,4 - 180,7 = 150,7