Тетянка віддала Марійці (1.).... грн, тоді в кожної з дівчаток стало по (2.)...грн.Скільки грошей

було в кожної дівчинки спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сытор Майя.

Пошаговое объяснение:

если правильно понимаю, то 8×1/5= 8/5=1 3/5= 1.6

20×1/2=20/2=10

у Марійки було 8.40 грн, а у Тетянки 11.60 грн