Надія віддала Олесі 61/4 грн, тоді в кожної з дівчаток стало по 30 1/5 грн. Скільки грошей було в

кожної дівчинки спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мильков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть у нади было Х

отдала 61/4 или 15,25 грн

то есть стало Х -15,25 = 30,2

У Олеси было Y

стало Y  + 15.25 = 30.2

то есть у нее было 30,2-15,25 = 14,95 грн

тогда у нади было 30,2 +15,25 =  45,45 грн