Першого дня туристи пройшли 2 4/7 км, а в другий на 1 10/14 км менше ніж першого. Скільки

кілометрів пройшли за 2 дні? --------------------------4 кілограмів апельсинів коштують 32 гривні, а 8 кілограмів яблук 50 грн. на скільки гривень кілограм апельсинів дорожчі за кілограм яблук?-------------------​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовский Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 4/7 - 1 10/14 = 2 8/14 - 1 10/14 = 12/14 = 6/7км прошли туристы во второй день

2 4/7 + 6/7 = 2 10/7 = 3 3/7км прошли туристы за два дня

=============================

32:4=8 грн. стоимость 1кг апельсинов

50:8=6,25 грн. стоимость 1кг яблок

8 - 6,25 = 1,75грн. на столько кілограм апельсинів дорожчі за кілограм яблук