Склади пропорції з поданих чисел б) 4 2\7 ;22,5; 53 1/3; 280​. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА мені це

потрібно на контрольну роботу

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4. 2/7 : 22,5 = 53. 1/3 : 280

4. 2/7 * 280 = 30/7 * 280 = 30/1 * 40 = 1200/1 = 1200

22,5 * 53. 1/3 = 22. 5/10 *

53. 1/3 = 22. 1/2 * 53. 1/3 = 45/2 * 160/3 = 15/1 * 80/1 = 1200/1 = 1200

Пропорция верная