Сума чисельника і знаменника дробу дорівнює 105. після його скорочення отримали дріб 1/2. Знайдіть

початковий дріб.Помогите какой ответ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Егор.

Ответ:35/70

Пошаговое объяснение:

105:3=35

35+70=105

35/70=1/2