І варіант Розмістіть у порядку спадання (кожному дробу стоїть у відповідність літера, поставьте

дроби у правильному порядку та прочитайте слово) 1/4-М;9/27-А;1/18-H;7/9-0;1/9-А;2/3-Т​

Ответы на вопрос

Отвечает Заморська Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Чтобы расставить дроби в порядке убывания их нужно привести к общему знаменателю

1/4=54/216-М;

9/27=72/216-А;

1/18=12/216-H;

7/9=168/216-0;

1/9=24/216-А;

2/3=144/216-Т

ОТАМАН