екі таңбалы сан ойластырылған онда ондаған бірліктен үш есе көп, сандар сомасына көбейтілуі 208 ге

тең. Ойлаған санды тап. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ1!!1!1!1!

Ответы на вопрос

Отвечает Черный Андрей.

Ответ: Ондықтар саны x және бірліктер санын y делік.

Сонда х = 3y

және 10х + у = 10у + х +54

30у + у = 54 + 10у +3у

31у - 13у = 54

18у =54

у = 3

Сонда x = 9

Жауабы: 93