Розв'яжіть подвійну нерівність х-2<5-7х<5х+8.У відповідь запишіть суму цілих розв'язків


Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

х-2<5-7х<5х+8

5-7x>x-2

5-7x<5x+8

x<\frac{7}{8}

x>-\frac{1}{4\\}

ответ

x∈ (-\frac{1}{4},\frac{7}{8})

Пошаговое объяснение:

думаю всё правильно)