З одного міста одночасно в протилежних напрямах виїхали автомобіль і мікроавтобус. Швидкість

автомобіля 72 1/10 а швидкість мікроавтобуса 61 2/5 – Якою буде відстань між ними через 3 1/3 год? *ДАМ 35 БАЛЛОВ*

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 1/10 + 61 2/5= 133 1/2 км/год швидкість віддалення

133 1/2 * 3 1/3= 267/2 * 10/3=445 км такою буде відстань між ними через 3 1/3 год