Автомобіль долає 360км за4год. За скільки годин подолає ту саму відстань, якщо швидкість збільшити

на30ки/год

Ответы на вопрос

Отвечает Кемеш Диас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

360÷4=90км/год швидк

90+30=120км/год швидк стала

360÷120=3 год