потяг що рухаэться зі швидкістю 60 км год долає деяку відстань за 7 годин за скільки годин він

подолає таку саму відстань якщо збільшити швидкість на 10 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Анвар.

Ответ:

60*7=420(км)

60+10=70(год\год)

420/70=6(год)

В:6 год

Пошаговое объяснение: